Javascript Aktif Edin.
Enable Javascript![ Enable JavaScript ]
Bugpoint

  • Bugpoint.Net web sitesi asla Bigpoint ve Dark Orbit ürünlerini/yapımlarını üstlendiği hiç bir şeyi kötüleme amacı ile oluşturulmamıştır.
  • Bugpoint.Net oluşturucu iletişim/ihtar/bilgi E-Posta: [email protected]
  • Bigpoint yapımı olan Dark Orbit isimli web tabanlı oyununu kesinlikle gereksiz yardımcı program olmadan oyun içi alışveriş sistemini kullanarak hesabınızı güçlendirmenizi ve oynamanızı tavsiye ederiz.
  • Bugpoint.Net web sitesine her ülkeden giriş yapan kullanıcılar için gerekli kurallar ve bilgilendirmeler ana sayfa'da ve diğer sayfalarda kendi dillerinde belirtilmiştir. Bu kuralları her 30 günde 1 defa kullanıcılarımızın kabul etmesi gerekir.
  • Bu siteye (Bugpoint.Net) giriş yaparak tüm bu sunulan kuralları kabul etmiş sayılırsınız.

REKLAM VER

REKLAMINIZI BAŞARIYLA YAYIMLAMAK İÇİN TÜM MADDELERİ KABUL ETMELİSİNİZ.

şartlarIMIZ

 

 

 

728x90 boyutunda tasarladığınız gif veya resim dosyasını (afişi) [email protected] adresine ödemeyi yaptıktan sonra direkt olarak gönderiniz.

 

 

 

Ödemeyi gerçekleştirdikten sonra reklam afişi gönderilmediğinde en fazla 48 saat içerisinde malum afişi alk[email protected] adresine iletmelisiniz.

 

Ödeme sonrası anında 48 saat süreniz başlar. Süre sonunda reklam afişi gönderilmediği taktirde iade talebinize yanıt vermeyeceğimizi bilmenizi isteriz.

 

 

 

Biz Bugpoint.Net olarak sizlere reklam afişi (banner) hazırlama sözü vermiyoruz. Bu isteğiniz anlaşmaya kesinlikle dahil değildir ve sonradan mazaret olarak kabul edilemez.

 

 

 

 

 

BİLGİLENDİRME

 

 

 

Ödeme yaptıysanız iade hakkınız 48 saat içerisinde sonlandırılacak ve bir talepte bulunamayacağınızı bilmenizi isteriz.

 

 

 

Ödeme yapıldıktan sonra afiş değişme (reklam banner) durumu (gif/resim) kesinlikle yapılamaz ancak ödemeyi gerçekleştiren kişi reklamın kaldırılmasını talep edebilir.

 

 

Ödemeyi gerçekleştiren kişi sipariş numarasıyla beraber yayımdan kaldırma talebi için [email protected] adresine ödeme sayfasında verdiği e-posta ile ulaşmalıdır.

 

anlaşma vaktİ

 

 

TEKLİFİ RET VEYA KABUL EDEREK ÖDEME SAYFASINA GEÇEBİLİRSİNİZ